ריהוט פנאי בחוץ

- Apr 06, 2018-

ריהוט פנאי חיצוני

בחוץ ריהוט פנאי וציוד הם אופייניים יצוא תעשיות בכיוון בעיר. Linhai הוא הגדול ביותר בחוץ תעשיית מוצרי פנאי אשכול בסין. מוצריה נמכרים ביותר מ 120 מדינות ואזורים, מתוכם יותר מ 90% מיוצאים למדינות מפותחות כגון אירופה וארצות הברית.

לאחרונה, הכתב למד מן הראיון כי למרות ריהוט חוצות העיר הפנאי וציוד עדיין בעיקר בכיוון היצוא, עם עליית תרבות הפנאי המקומי, פיתוח של תעשיות החג כגון מיטה וארוחת בוקר, בית חווה, ריהוט חוצות וציוד הם בחיי הפנאי של האזרחים. עם פונקציות יותר ויותר חשוב, מחוץ לעיר מכוונת כלפי חוץ ריהוט פנאי חוצות וציוד יש בהדרגה זכו הזדמנויות עסקיות "עוגה" בשוק המקומי.

נהנה החיים הפנאי חוצות הפך אורח חיים יותר ויותר עירוני. מפתחים נכס כבר הדגשת אדריכלות עירונית או טרסות וגנים בשנים האחרונות, אשר תרמה גם הביקוש העצום ריהוט חוצות. בשיפוץ של בתים חדשים, אזרחים רבים גם להוסיף כמה אלמנטים מרפסת פנאי, סידור פרחים מתלים על המרפסת, לשים על שולחן התה, להניח כיסא נדנדה.

"בשנתיים-שלוש האחרונות, השוק המקומי גדל מהר יותר, מוצרים כמו סלים וכיסאות קש עשויים להיות ממוקמים על מרפסות. מר ג 'ו, ראש Luhai אומנויות ומלאכות מכירה, Linhai סיטי, הציג, "מדף ענבים חצר גם פופולרי מאוד, זו קבוצה הצרכן הוא משתמש של בית כפרי עם חצר או חצר בבית.אנו מספקים גם שירותים מותאמים אישית על פי גודל החצר ". 4.jpg