שולחן איכותי לילדים

- Apr 12, 2018-

שולחן ילדים איכותי

Hangzhou, 16 מרס, 2018 - בשנת 315, Hangzhou Hutong מדע וטכנולוגיה ושות 'בע"מ זכתה בתואר "מנהיג איכות הלאומית בלמידה תעשיית הטבלה" הוענק על ידי סין איכות הפיקוח האגודה בשנת 2018. מאז כניסתה , זה כבר התמקדות באיכות הוא מוצר טוב שיכול לעמוד במבחן של הצרכנים.

איכות ושירות: הגנה על תחושת אחריות ומשימה של ילדים

איכות משקף את הכוח המקיף של החברה ומשקף את התחרותיות הליבה של חברות ותעשיות. איכות המוצר היא האחריות החברתית הבסיסית שהחברה צריכה לבצע. איכות השירות היא הרחבה של איכות המוצר. הבטחת שלמות איכות המוצר והשרות היא המפתח לייצור בטיחות ואמון הצרכן, והיא גם ערבות חשובה לפיתוח ארגוני.

שולחנות לימוד גבוהים וכיסאות · אני בוחר אחיות

בשנת 2008, אחיות לקח את ההובלה בשיגור קל ל-לרומם, הטיה- and- פונקציה רב תפקודי שולחנות לימוד וכיסאות בסין. הרעיון העיצובי הארגונומי היה משולב באופן מושלם על שולחנות המחקר ועל הכיסאות כדי לפתור את הבעיה כי גובה הילדים משתנה כל הזמן בזמן הגבהים שלהם היו קבועים. סְתִירָה. בעשר השנים האחרונות, המוצרים עברו אופטימיזציה וחדשנות מתמדת, ומספר הפטנטים שהוגשו לאישור הגיע ל -69; יותר הוא הוענק "סין (מוצרי ילדים) המותג המוביל", "סין (הלמידה שולחן) המותג החדשני", "איכות של תעשיית שולחן המחקר הלאומי חברות מובילות," מפעלים ההייטק ", ו" איכות ותקינה תשומת לב פרס ארבעה כוכבים הארגון "ועוד רבים אחרים כותרות כבוד.

תעשיית שולחן בית הספר מובילה את התעשייה במשך 10 שנים. האחיות מכסות יותר מ -300 ערים ברחבי הארץ ו -1,200 חנויות.

כיום, את הילד בריאות אחות ללמוד שולחנות וכיסאות לפתוח יותר מ 1,200 + חנויות המומחיות ביותר מ -300 ערים ברחבי הארץ, ואת המספר הכולל של חנויות ורווחיות מוביל את התעשייה. בשנת 2018, Tongtong הוקמה היטב כל ילד בגיל בית הספר עם הכוונה המקורית ואת המשימה של התאמת שולחן וכיסא. היא שואפת להיות השולחן הטוב ביותר בעולם כיסא, עומד בתקני איכות בינלאומיים, ומיישמת דרישות איכות מחמירים מן ההיצע. בחירת עסקים, קבלה חומר גלם, תהליך הייצור בדיקה, לאחר שיפור שירות שיפור סט שלם של מערכת ניהול איכות כדי להבטיח את איכות המוצר.

מנהיג איכותי, איכות הילד טיפול

איכות טובה מטיל מותג טוב. הפעם, הילד האחות זכה בתואר "מנהיג לאומי באיכות של תעשיית הלמידה לוח". זה לא רק כבוד של שנדיאן, אלא גם אחריות של הילד טיפול הטכנולוגיה עבור החברה. זה גם סין איכות פיקוח האגודה ואת הרוב המכריע של הצרכנים אמון ותמיכה בטכנולוגיה טיפול בילדים. החברה תמשיך להגדיל את המחקר המוצר ופיתוח השקעות חדשנות, ליצור בטוח, ירוק יותר, שולחנות לימוד בריא כיסאות, כך שכל ילד בגיל בית הספר יש קבוצה של שולחנות לימוד וכיסאות בריאים, זה רצוננו, זה שלנו משימה.

6.jpg