שולחן ידידותי לילדים

- Apr 09, 2018-

שולחן לילדים ידידותי לילדים

ילדים צריכים להיות אדונים לסביבה. עם זאת, בגנים רבים קיימת תופעה שהחומרים אינם נראים אצל ילדים צעירים, או שיש עבודות רבות של מורים, מעטים מעבודות הילדים, קישוטים רבים, פחות השכלה, יותר עצמאות, פחות קשר, ותוצאות רבות. פחות, יותר חומרים, פחות שכבות, יותר סטטי, פחות דינמי ונושאים אחרים. מורים רבים לעתים קרובות ליצור אתגרים חדשים עבור הסביבה, לדאוג כיצד לקשט את הסביבה, לדאוג לילדים צעירים לא שמים לב או לא אוהב, ולהרגיש רע על שינוי והקמת סביבה טובה ...

מחלקה קטנה מדגישה הקשר אמיתי

סביבה תלת מימדי הקיר - אנחנו מנסים אורגני תערובת קיר קישוטים עם הקרקע, שולחנות וכיסאות כדי להפוך את המשחק חי יותר. לדוגמה, במשחק של משחק ה- Caterpillar המאושר, המורה משלב את החומה עם משחקים אינטראקטיביים עם ברגים, אבזמים וכו ', ומשחקי ספורט קרקעיים, משתמש בשולחן כדי לקדוח ולטפס, משתמש בכיסאות כדי לאזן את העץ, משתמש בצמיגים לתרגול קופץ, ואז בוחר פירות. חזרה הצריף נעים, מקיף תלת מימדי משחק הספורט אזור נוצר, המשלבת שרירים גדולים, תנועות שרירים קטנות, ויכולות קוגניטיביות. הילדים נהנים והיעדים החינוכיים הרבים חודרים באופן טבעי.

המעמד הבינוני מדגיש ניסיון תפעולי

חוויות החיים של ילדי בית הספר התיכון מועשרות בהדרגה, הן אוהבות לשאול שאלות, והן אוהבות לתפוס דברים באמצעות חוויות מבצעיות, כדי לזכות בחוויה אינטואיטיבית. לדימוי קונקרטי של מצב החשיבה של ילדי המעמד הבינוני, ההכרה תלויה באינטראקציה ובתפיסה עם חומרים אמיתיים, ופעילויות חינוכיות יכולות להדגיש את החוויה.

סביב קו הבעיה של החקירה, עם תמיכה של המורים, ילדים יכולים לתקשר באופן פעיל עם כמות גדולה של חומרי פעילות.

המעמד הגדול מדגיש שיתוף פעולה וחקירה

ילדים בכיתות גדולות אוהבים לשתף פעולה ומוכנים לחקור. מורים יכולים לתמוך בתכנון קבוצתי של ילדים, בגיוס אזורי, בתצפית מתמדת ובהקלטה סביב רשת הבעיות, ולהשיג התנהגויות אקטיביות, מתמשכות ושאלות נפוצות כדי לספק את סקרנותם של הילדים ואת תשוקתם. מורים יכולים להדגיש חינוך לחקר שיתוף פעולה. לדוגמה, על הנושא של עלים, יצרנו סביבת חקירה עבור "איך לשמור על עלים טריים". הקיר הוא רקורד החיפושים של ילדים צעירים. מתחת לפינה נמצא שדה הניסוי. הילד הצעיר מתעד את התהליך הניסיוני ואת תוצאות הניסוי ומייצג את המסקנות.

המורים צריכים לשים לב הדרכה ושיתוף פעולה בסביבת המשחק, ולנסות לשלב נושאים בכיתה ואינטרסים של הילדים לפתח חדר משחק מבוסס בכיתה. לדוגמה, הסטודיו של קיקי הופך את קיקי לגיבורה של חדר המשחקים; בית העץ הקטן הוא המיקום המרכזי של משחק הבנים; חדר היצירה של הסניף מושך ילדים יצירתיים ויצירתיים רבים להשתהות; את האביב נושא צינור, ילדים אנו משתמשים משחקים יצירתי אקספלורר באמצעות צינורות של אורכים שונים, עובי, צינורות קשה ורך כדי להרגיש את התכונות והשימושים של צינורות שונים. 1.jpg