ההיסטוריה שלנו

רהיטי DN הוקמה בשנת 1999. המוצרים של DN הם שילוב של רכיבים מיובאים ומוצרי סין על מנת להבטיח שנשאר בקדמת הטכנולוגיה במחיר תחרותי.

המפעל שלנו

חברת DN התמחתה בייצור ריהוט חוץ כמו שולחנות וכיסאות פיקניק, שולחנות וכיסאות גן, שולחנות וכיסאות לילדים וכו '. כל המוצרים 100% המיוצרים ב- DN, מחקר שוק, יצירת רעיונות, עידון עיצוב, שלבי כלים ועד הייצור של המוצרים הסופיים. יותר מ 90% מכירות הן משוק חו"ל, כמו יפן, אירופה, ארה"ב, מזרח תיכון, דרום אפריקה, דרום אמריקה, הודו וכן הלאה.

DN מתמקד תמיד באיכות, ואיכותה מוכרת היטב בינלאומית. DN מחויבת לייצור רציף ושיפור איכות כדי לעמוד בדרישת הלקוחות בנושא תכנון, איכות ותמחור. DN גם מציית להוראות רכש מחמירות להבטחת תקנים בתחומי תנאי העבודה, הבטיחות וההגנה הבריאותית.

המוצר שלנו

המוצרים שלנו כוללים את הדברים הבאים:

שולחן וכיסאות חיצוניים
2. שולחן וכיסאות המוצא
שולחן וכיסאות לילדים
4. שולחן וכיסאות פיקניק
5. תיבת אחסון
6.Parasol בסיס
7. מזרן

יישום מוצר

ניתן להשתמש ברוב המוצרים שלנו הן בפנים והן בחוץ. אם אתם יוצאים לקמפינג או לפיקניק, השולחן והכיסאות שלנו יכולים להיות הבחירה הטובה ביותר. קל משקל, קיפול קל וניתן להכניס אותו לתא המטען של המכונית. אם אתה משתמש במוצר בבית, זה מושלם לדירה קטנה כדי לחסוך מקום.

התעודה שלנו

未命名_副本_副本

אנו תמיד מרגישים כי כל ההצלחה של החברה שלנו קשורה ישירות לאיכות המוצרים שאנו מציעים. הם עומדים בדרישות האיכות הגבוהות ביותר כמפורט בתקן ISO9001: 2008, הנחיות BSCI ומערכת בקרת האיכות המחמירה שלנו.

ISO 2020 中文.jpgISO- DN.jpg

11(001).jpg

ציוד ייצור

יש לנו שלוש טכנולוגיות עיקריות:

זריקה פלסטית

דפוס wlo

זריקת אוויר

המכונה הכוללת היא סביב 80 יחידות.

חוץ מזה, יש לנו מעבדת QC משלנו, ואנחנו נבצע את הבדיקות לפני שאוכלים את המוצרים לשוק.

שוק ייצור

השוק העיקרי שלנו הוא שוק oversea. האחוז של כל אזור הוא בערך:
אסיה: 35%
אירופה: 35%
אוסטרליה: 10%
אפריקה: 10%
אחרים: 10%

מדוע לבחור בנו

אנו נלהבים מהעבודה שלנו. ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו. אנו רוצים שהעסק שלך ישגשג וישגשג והמטרה שלנו היא לעזור לך לקחת את העסק שלך לשלב הבא. חובה שהעיצוב הכולל ימשג כראוי ויוצג במקצועיות שייצג בצורה הטובה ביותר עבורך.

המטרה העיקרית שלנו היא לעזור לך להשיג את היעדים שהצבת לארגון שלך, כך שהוא ימשיך לטפח את המשימה שלך. עם התפתחות הצרכים שלכם, נשמח לעזור לכם להעריך את הצרכים הללו ולהציע לכם את השירותים גם להשגת מטרות אלה.

במשך למעלה מ 19 שנים אנו שקועים בתחום העיצוב ופיתוח המוצר. בשנים האחרונות יצרנו למעלה ממאה מוצרים וכל הזמן לומדים ומגדילים את כישורינו. שינויים בטכנולוגיה. זה התפקיד שלנו, להישאר עם זה, אנחנו רוצים לחלוק את הכישרון והתשוקה שלנו למה שאנחנו עושים עם העולם.